منو تازه پز

 

مشاهده منو

تازه پز دارای منو اصلی و متغیر می باشد که شما می توانید از منوی اصلی هر غذایی رو در هر زمان انتخاب کنید، اما منوی متغیر دارای یکسری غذاهای خاص می باشد که به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به روزرسانی خواهد شد.

مواد اولیه تازه پز

 

مواد اولیه و دستورپخت

با انتخاب غذای مورد علاقه خود، ما بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و به روزترین دستورپخت آن رو در اختیار شما می گزاریم

ارسال باکس تازه پز

 

دریافت بسته بصورت رایگان

هر زمان و هر کجای تهران که باشید می توانید سفارش خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید

آشپزی حرفه ای با تازه پز

 

پخت یک وعده غذایی خوشمزه

با تازه پز لذت یک آشپزی حرفه ای را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه خواهید کرد.

ما در تازه پز کار شما را آسان کرده ایم به این صورت که با مشاوره آشپز های درجه یک، منو هایی که شامل غذاهای بسیار متنوع و جدید است را ارائه می کنیم. سپس بر اساس تعداد سفارش، میزان مواد لازم را برآورد کرده و به تامین کنندگان دسته اول سفارش می دهیم. به طور مثال میوه و سبزیجات را مستقیما از باغ دار خریداری کرده و یا گوشت تولید روز را از کشتارگاه تهیه می کنیم. در آخر به کمک تیم تدارکات با یک برنامه زمان بندی دقیق مواد اولیه را اندازه گیری و به همراه دستور پخت گام به گام آن داخل باکس های ویژه درب منزل شما ارسال می شود. با پخت بسته های تازه پز غذاهایی را نوش جان خواهید کرد که شاید تو هیچ رستورانی تجربه نکرده باشید. (فقط در تهران)

گام های تهیه هر کیت غذایی

 

در گام اول مواد اولیه غذا را به مقدار لازم بصورت ارگانیک از تولید کننده اصلی خریداری می کنیم و به طور کامل شسته و در جای مطمئن نگهداری می شود.

 

در این مرحله مواد اولیه توسط کارشناس تغذیه ما با توجه به اصول، مورد تایید و به این صورت بسته بندی می شود و بروشور های دستور پخت غذا در باکس غذا قرار داده میشود

 

 

در این مرحله باکس غذا به همراه بروشور های دستور پخت درب منزل شما بصورت رایگان در سطح شهر تهران ارسال میشود

مواد اولیه با دستورپخت