پرسشهای متداول

پاسخ به پرسشهای متداول باکس تازه پز

باکس تازه پز حاوی کیت های آشپزی، یعنی دستور پخت غذا بعلاوه ی مواد اولیه تازه و به اندازه غذاهای متنوع به تعداد انتخابی شما می باشد.

باکس تازه پز حاوی سه یا چهار کیت آشپزی است. غذاهای کیت برای تهیه تمام وعده ها تدارک دیده شده است.

خیر، ما تمام مواد اولیه را به همراه دستور پخت در اختیار شما قرار می دهیم. شما غذایتان را طبخ می کنید.

باکس ها می توانند به انتخاب خودتان برای دو، چهار و یا شش نفر باشند. بسته به انتخاب باکس سه یا چهار کیتی، باکس دو نفره حاوی ۶ یا ۸ وعده، باکس چهار نفره حاوی ۱۲ یا ۱۶ وعده و باکس شش نفره حاوی ۱۸ یا ۲۴ وعده می باشد.

بله، ما هر هفته چهار کیت غذای پیشنهادی را اعلام می کنیم، شما می توانید حداقل سه غذا دلخواهتان را از بین چهار غذا انتخاب کنید. و یا هر چهار کیت را در سبد خود قرار دهید.

نگران نباشید شما با هر سطح مهارتی می توانید غذاهای تازه پز را طبخ کنید.

مواد اولیه هر غذا کمتر از 12 ساعت قبل از ارسال از بهترین سوپرمارکتها و مزارع شهر خریداری می شوند. در مورد تازگی سبزیجات و گوشت نیز جای هیچ نگرانی نیست چون در آخرین مرحله و درعین تازگی داخل باکس قرار میگیرند.

متاسفانه فعلا فقط در تهران باکس ها تحویل داده می شوند.

از 4 روش ساده و بسیار سریع می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید:

  1.      اگر حساب کاربری دارید، می توانید روی کلمه “ورود” کلیک کنید و باکس مورد نظر و تعداد آن را انتخاب و سفارشتان را ثبت کنید. در صورتیکه حساب کاربری ندارید، با کلیک کردن رو ی دکمه “ورود” یک حساب کاربری ایجاد کنید و سفارشتان را ثبت کنید.
  2.      می توانید با تماس با شماره 86034413 سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.
  3.      اگر از اپلیکیشن تلگرام استفاده می کنید می توانید به آی دی @tazehpazsale پیغام دهید و سفارشتان را ثبت کنید.
  4.      اگر از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می کنید می توانید به صفحه رسمی تازه پز با نام “tazehpaz” مراجعه کنید و از طریق direct  سفارشتان را ثبت کنید.

اگر از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش کرده اید، می توانید از بین دو گزینه “پرداخت در محل” و “پرداخت آنلاین” یکی را انتخاب کنید.

در صورتیکه از طریق تلگرام یا اینستاگرام سفارشتان را ثبت کرده اید، می توانید هزینه باکس را به شماره حسابی که به شما داده می شود، کارت به کارت کنید و قبل از دریافت باکس عکس آن را ارسال کنید و یا بعد از دریافت باکس هزینه را به صورت نقدی به پیک تحویل دهید.

اگر با تلفن تازه پز تماس گرفتید، هزینه به صورت پرداخت در محل دریافت می شود.

کد تخفیف کارت هدیه 15000 تومانی را برای سفارشهای خودتان یا دوستانتان استفاده کنید. نکته اینکه با معرفی 3 نفر به تازه پز و معرفی شما توسط ایشان یک باکس تازه پز رایگان دریافت کنید.

هر کارت تخفیف برای یک بار استفاده طراحی شده است.

هر کارت تخفیف فقط برای یک باکس قابل استفاده است.

هر روز و هر هفته می توانید سفارش باکس خود را از 4 طریقی که در بالا ذکر شد، ثبت کنید. اما از آنجایی که چهارشنبه هر هفته باکس جدید معرفی می شود، آخرین فرصت ثبت سفارش هفته، ساعت 12 شب روز شنبه و سه شنبه هفته آتی آن می باشد.

هر هفته روز های یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 2 بعد از ظهر تا 9 شب باکسهای تازه پز ارسال می شوند. اگر در حین سفارش برای دریافت باکس محدودیتی دارید، می توانید آن را ذکر کنید در غیر این صورت، روز یکشنبه و چهارشنبه قبل از ارسال جهت هماهنگی زمان با شما تماس گرفته خواهد شد.

اگر از خرید باکس منصرف شدید، سفارش خود را با تماس با شماره 86034413 لغو کنید.